Ponořte se s naší letní školou do světa vědy a bádání

Letní škola s Přírodovědou

Vážení a milí středoškoláci,

srdečně vás zveme k nám na fakultu do malebných a přívětivých Českých Budějovic, kde v posledním prázdninovém týdnu bude probíhat Letní škola s Přírodovědou. Připravili jsme si pro vás pestrý, oborově zaměřený program, ze kterého si určitě vyberete. Botanici a ekologové Vás vezmou do terénu. Chemici a molekulárníci Vás zasvětí do práce v laboratoři a s fyziky zvednete hlavu ke slunci, abyste pak zase mohli zabořit zrak do svého mobilu a prozkoumat ho pohledem fyzika. Témat je mnoho, stačí si vybrat.

Odborné programy budou probíhat vždy od cca 9:00 do cca 15:00, poté pro vás studenti z fakulty připraví společenský program. Zahrajeme si hry, zasoutěžíme, podíváme se společně do města a jeden den všichni vyrazíme na společný výlet. V doprovodu odborníka z fakulty si společně můžeme projít třeba pražskou ZOO a pokud budeme mít štěstí, podíváme se i do zázemí některých zvířat.

Bydlení a strava je zajištěna na kolejích a menze JU. Obojí je součástí kampusu JU, tedy v docházkové  vzdálenosti od Přírodovědecké fakulty.

Termín konání Letní školy  je od 26. do 30. srpna.

Cena Letní školy pro jednoho účastníka je 2 500,- Kč bez ubytování.

Cena pro zájemce s ubytováním je 4 000,- Kč.

Více informací a přihlášky najdete ZDE.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice