Den otevřených dveří na JU

Srdečně všechny zveme na Den otevřených dveří JU a všech našich fakult. Podrobný program naleznete na této stránce a v odkazech na jednotlivé fakulty.
Den otevřených dveří proběhne v pátek 19. 1. 2024 od 9:00 a kromě informací o studijních programech se můžete informovat i o nabídce celoživotního vzdělávání a nabídce kurzů pro veřejnost
Od rána pro vás budeme mít v budově Rektorátu a Filozofické fakulty JU (Branišovská 1645/31a, 370 05, České Budějovice) postaven informační stánek, kde vám naši studenti řeknou vše, co chcete vědět, a pomohou vám se zorientovat v kampusu.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice