Skip to main content

Studium k rozšíření odborné kvalifikace zaměřené na výuku matematiky (KOMBINOVANÁ FORMA)

 • Fakulta:

  Pedagogická fakulta

 • Typ kurzu:

  akreditovaný

 • Start výuky:

  01.09.2024

 • Konec výuky:

  31.01.2025

 • Místo a čas výuky:

  ,

 • Přihlášky do:

  NEOMEZENĚ

 • Cena kurzu:

  12 000 Kč

Anotace:

Termín zahájení výuky je 1.9.2024, na kurz se přihlásíte přes odkaz na web kurzu.


Studium k rozšíření odborné kvalifikace podle § 6, odst. 1, písmene a) a b), vyhlášky č. 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, akreditační komisi a kariérním systému pedagogických pracovníků, ve znění pozdějších předpisů.

Jedná se o studium určené učitelům 2. stupně základní školy, které vede k získání kvalifikace učit další předmět Matematika a pro učitele 1. stupně základní školy, způsobilost vykonávat přímou pedagogickou innost na jiném stupni školy.

Web kurzu:

https://www.pf.jcu.cz/cz/studium/celozivotni-vzdelavani/programy/ucitelstvi-matematiky-pro-2-stupen-zs

Popis kurzu:

Absolvent úspěšným absolvováním studijního programu dosáhne naplnění profesního standardu učitele. Příprava směřuje k vytváření základních pedagogických kompetencí absolventa v oblasti aprobačních předmětů, psychodidaktické, diagnostické, komunikativní, sebereflektivní a osobnostně rozvíjející. Požadavky na výstupní kvality absolventů je možno specifikovat do kategorií: - teoretické poznatky a vědomosti v příslušných aprobačních předmětech, - didaktické znalosti, dovednosti a zkušenosti, - pedagogické a psychologické znalosti a dovednosti potřebné pro výkon učitelské profese

Přílohy:

Ke kurzu nejsou žádné přílohy

Kontakt:

Kontakty

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel. +420 389 032 066 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2020 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Vážení návštěvníci, právě spouštíme nové stránky a postupně na ně převádíme naše kurzy. Pokud zde nenajdete kurz, o který máte zájem, zkuste jej vyhledat na starém webu zde.