Skip to main content

Doplňující didaktické studium německého jazyka pro učitele 2. stupně ZŠ a pro učitele SŠ

 • Fakulta:

  Pedagogická fakulta

 • Typ kurzu:

  akreditovaný

 • Start výuky:

  01.09.2024

 • Konec výuky:

  31.01.2025

 • Místo a čas výuky:

  ,

 • Přihlášky do:

  NEOMEZENĚ

 • Cena kurzu:

  10 000 Kč

Anotace:

Studium ke splnění kvalifikačních předpokladů v souladu s § 6b vyhlášky č. 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, akreditační komisi a kariérním systému pedagogických pracovníků, ve znění pozdějších předpisů, které je doplňující didaktické studium německého jazyka, v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Web kurzu:

https://www.pf.jcu.cz/cz/studium/celozivotni-vzdelavani/programy/doplnujici-didakticke-studium-nemeckeho-jazyka-pro-ucitele-2-stupne-zs-a-pro-ucitele-ss

Popis kurzu:

Absolvent úspěšným absolvováním studijního programu dosáhne naplnění profesního standardu učitele SŠ. Příprava směřuje k vytváření základních pedagogických kompetencí absolventa v oblasti aprobačních předmětů, psychodidaktické, diagnostické, komunikativní, sebereflektivní a osobnostně rozvíjející. Požadavky na výstupní kvality absolventů je možno specifikovat do kategorií: - teoretické poznatky a vědomosti v příslušných aprobačních předmětech, - didaktické znalosti, dovednosti a zkušenosti, - pedagogické a psychologické znalosti a dovednosti potřebné pro výkon učitelské profese.

Přílohy:

Ke kurzu nejsou žádné přílohy

Kontakt:

Kontakty

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel. +420 389 032 066 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2020 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Vážení návštěvníci, právě spouštíme nové stránky a postupně na ně převádíme naše kurzy. Pokud zde nenajdete kurz, o který máte zájem, zkuste jej vyhledat na starém webu zde.