Jihočeská univerzita nabízí letní příměstské tábory

Léto se nezadržitelně blíží a naplánovat ho s nabídkou příměstských táborů je velmi jednoduché.

V termínu 8. - 12. 7. proběhne Řemeslný Příměstský tábor Fakulty rybářství a ochrany vod - na tomto kreativním táboře si děti vyzkouší spousty dovedností jako plstění vlny, výrobu přírodní kosmetiky, recy tvoření, plotr, či linoryt.

Více informací a přihláška ZDE

Ve dvou termínech během srpna pak proběhne Příměstský tábor FROV Zelená budoucnost, kde se pomocí her a zábavných úkolů dozví něco o ekologii řešení klimatické krize.

1. turnus 5. - 9. 8. 2024 ZDE

2. turnus 12. - 16. 8. 2024 ZDE

Ekonomická fakulta pak nabízí v termínu 26. - 30. 8. Příměstský tábor EF JU - ten je určen pro děti ve věku 8-12 let, tematicky je zaměřen na oblasti ekonomiky, matematiky a cestování, to vše samozřejmě zábavnou a hravou formou pomocí soutěží, hádanek a šifer.

Informace a přihláška ZDE

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích