Tradiční podzimní botanický víkend pro středoškolské učitele

21.– 23. 9. 2018

Vážení a milí středoškolští učitelé!
Rádi bychom vás pozvali na podzimní botanický víkend, který se bude tentokrát konat na České Kanadě. Sraz účastníků bude v pátek večer. V sobotu proběhne exkurze a končit budeme v neděli kolem poledne.

Ubytování bude zajištěno v rekreačním zařízení v Janově u Dačic (http://www.rsjanov.tym.cz/kontakty.html). Ubytování je nabízeno v oploceném areálu, ve kterém jsou dvě budovy a chatky. V hlavní budově s kapacitou 64
míst je sociální zařízení společné na patře. Ve vedlejší budově je kapacita 54 míst. Sociální zařízení a kuchyňka jsou společné vždy pro dva pokoje. Snídaně bude zajištěna formou "švédských stolů" a večeře se skládá z polévky a druhého jídla.
cena pobytu a polopenze je - 350 Kč/os/noc.

Závazné přihlášky (nejraději e-mailem) posílejte na adresu: vhynkova@prf.jcu.cz, tel. +420 387 775 563.

Uzávěrka přihlášek je 16. září.
Za tým PřF
Dr. Milan Štech a Prof. Jan Lepš