Sommerkolleg České Budějovice 2017

od 9. do 29. července 2017

Katedra germanistiky PF JU realizuje ve spolupráci s Universität Wien a za finanční podpory programu AKTION Česká republika - Rakousko mezinárodní stipendijní projekt pro české a rakouské studující. Na roky 2016 - 2018 byla kolegiu propůjčena prestižní známka univie: summer / winter school.

Třítýdenní česko-rakouský projekt univie: summer school for Czech-German Language Tandem: Sommerkolleg České Budějovice 2017 je určen pro 18 českých a 18 rakouských studujících. Letní kolegium proběhne v termínu od 9. do 29. července 2017 a účast na něm je vázána na udělení stipendia z finančních prostředků programu AKTION Česká republika - RakouskoTermín pro podávání žádostí českých uchazečů o stipendium končí 30. dubna 2017.

Za účast na projektu univie: summer school for Czech-German Language Tandem: Sommerkolleg České Budějovice 2017 je možné získat čtyři kredity (více viz předmět KNJ/AKTSS ve STAGu Jihočeské univerzity).

Více informací na stránkách letní školy.