Kurz psychologie leadershipu

19. ledna 2017 na MEVPIS

V našich podnicích a organizacích dnes často postrádáme vyšší míru sdílené sounáležitost a zaujetí pro společnou věc. Tyto kvality bývají výsledkem působení lídrů. Čím se vyznačují lídři, kterým lidé oprávněně věří, lídři, kteří lidem zprostředkovávají povzbuzení, víru ve smysl konání, spojí lidi, užitečně sjednotí jejich úsilí společným směrem. Jak se takovým lídrem začít stávat.

Čas konání kurzu: 8.30 – 16.30 hodin
max. 12 účastníků.
Lektor kurzu: PaedDr. Pavel Štursa - více viz www.pavelstursa.cz
Organizační informace, přihlášky: Klára Nachlingerová, knachlingerova@frov.jcu.cz, tel. +420 737 221 931

Kurzovné: 1 800,- plus DPH. Cena zahrnuje vlastní program, pracovní materiály, oběd, občerstvení. Zvýhodněná cena pro zaměstnance a studenty JU na doptání.

Místo konání: Vodňany, MEVPIS - Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Na Valše 207 – příjezd ulicí Říční

Více informací na webových stránkách fakulty, MEVPIS a na facebooku.