Letní řemeslný příměstský tábor FROV JU

Fakulta rybářství a ocharny vod chystá příměstský tábor pro děti ve věku 6 až 13 let. Čtvrtý srpnový týden tak bude ve znamení divotvorného tvoření.

Letní řemeslný příměstský tábor - Divotvorné tvoření je určen pro děti ve věku 6 - 13 let.

Na letošním řemeslném táboře si opět vyrobíme pro veliký zájem domácí přírodní kosmetiku. Připravíme si vlněné dredy do vlasů či na ruku jako náramek. Přivedeme na svět vlněného skřítka. Vyzkoušíme si linoryt a jeho následný tisk na různé materiály. Objevíme kouzlo plotru a práci s ním. Navrhneme si obrázek, naskenujeme do plotru, upravíme, vyřežeme, dočistíme a přeneseme na nějakou super věc. Závěrečný pátek necháme hravému recy tvoření. My využijeme svou letitou kreativitu a vy dodáte různorodé nepotřebné věci, kterým se pokusíme vdechnout nový život.

Další informace najdete ZDE.