Vzdělávání v 21. století

Zahajovací konference k Týdnu vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji 2017.

V souvislosti s konáním každoroční akce Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji jsme pro Vás připravili zahajovací konferenci s názvem „VZDĚLÁVÁNÍ V 21. STOLETÍ" , kde se budete moci seznámit s nabídkou letošního ročníku Týdne vzdělávání dospělých, ale také získat informace o současném přístupu ke vzdělávání dospělých, aktuální nabídce a především zažít „ochutnávku" nových trendů v praxi.

 

NEPROMEŠKEJTE TEDY PŘÍLEŽITOST A PŘIJĎTE SI POSLECHNOUT PŘEDNÁŠEJÍCÍ, DISKUTOVAT U OBČERSTVENÍ, KTERÉ PRO VÁS PŘIPRAVÍ ŽÁCI SŠ A VOŠ CESTOVNÍHO RUCHU ČESKÉ BUDĚJOVICE A INSPIROVAT SE AKTUÁLNÍMI TRENDY.

Kdy a kde se konference koná:

  • Konference „VZDĚLÁVÁNÍ V 21. STOLETÍ" se uskuteční dne 10. 10. 2017 od 9:30 hodin na Krajském úřadu Jihočeského kraje, Sál Zastupitelstva, U Zimního stadionu 1952/2, České Budějovice.

Jak se na konferenci přihlásit:

  • Účast na akci je bezplatná.
  • Podmínkou účasti je registrace do 8. 10. 2017, kterou, prosím, proveďte prostřednictvím online rezervace níže nebo emailem na founova@jsrlz.cz s uvedením jména, příjmení, firmy a počtu účastníků. Kapacita sálu je omezena.

Letošní nabídka týdne vzdělávání dospělých v jihočeském kraji je opravdu pestrá, a proto si nenechte ujít zahajovací konferenci, ale i další nabídku, kterou pro vás připravili partneři, jihočeští vzdělavatelé, instituce, či zaměstnavatelé. 

Vzdělávat se je třeba v každém věku!

 

Pozvánka a program ke stažení.